Komunikacja społeczna

Rozbudowa rozdzielni 400 kV i 110 kV w stacji elektroenergetycznej 400/220/110 kV Dunowo jest inwestycją celu publicznego, jednym z elementów modernizacji Krajowego Systemu Elektroenergetycznego (KSE).

Wszyscy zainteresowani tym projektem mogą zgłaszać swoje pytania i uwagi bezpośrednio na miejscu, do kierownika budowy lub inspektora nadzoru. Dane kontaktowe do nich można znaleźć na tablicy informacyjnej budowy. Istnieje także możliwość komunikowania się z nami za pośrednictwem biura prasowego lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Tu także mogą wyrażać Państwo swoje opinie, sugestie, zadawać pytania. Nasze działania są w pełni transparentne, a do Państwa dyspozycji jesteśmy przez cały okres realizacji tej ważnej dla Regionu i całego KSE inwestycji.

O inwestycji, jej celach i znaczeniu poinformujemy Państwa także podczas spotkania otwarcia, które odbędzie się przed rozpoczęciem prac budowlanych. O terminie i miejscu spotkania poinformujemy za pośrednictwem strony internetowej i poprzez ogłoszenie, które ukaże się w lokalnej prasie. Do Państwa dyspozycji będą wówczas nasi fachowcy, w tym przedstawiciele Wykonawcy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania. Podczas spotkania rozdamy broszury dotyczące inwestycji, które będzie można też uzyskać w punktach informacyjnych na terenie Urzędów Gmin Biesiekierz i Świeszyno. Wzajemne zaufanie i przejrzystość prowadzonych przez nas działań jest naszym celem w kontaktach ze wszystkimi zainteresowanymi inwestycją.